Laureat w Konkursie z Grafiki Komputerowej

Miło nam poinformować, że uczeń klasy I e Wojtek Olej został laureatem Zagłębiowskiego Konkursu z Grafiki Komputerowej.

Opiekunem ucznia była Jadwiga Święs

Byki poskromnione

Miło mam poinformować, że 11 kwietnia br. w XII Międzypowiatowych Igrzyskach Ortograficznych  „Korrida – corrida 2017” - organizowanych przez Zespół Szkół nr 1 w Tychach - drużyna w składzie Julia Repeć, Bartłomiej Repeć oraz Wiktor Szkudło zajęła II miejsce.

Uczniom oraz pani Ewie Orzechowskiej, która drużynę do zmagań ortograficznych przygotowała gratulujemy!

Konkurs matematyczny PANGEA

Uczniowie z kl. 1c Radek Rolka i Irek Fijał brali udział w finale konkursu matematycznego Pangea. Finał  odbywał się 10 kwietnia br. we Wrocławiu.

Konkursu ten ma na celu rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. Jest sposobem na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji.

Konkurs jest międzynarodowy bowiem swoim zakresem obejmuje wiele państw europejskich: Niemcy, Polska, Belgia, Dania, Portugalia, Francja, Irlandia, Włochy, Litwa, Austria, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Czechy i Węgry.

Sukces naszych uczniów!

30 marca w XV Międzygimnazjalnym Konkursie Humanistycznym "Zrozumieć sztukę", który odbył się w Gimnazjum nr 6 w Tychach, nasza drużyna w składzie Hanna Jarlaczyńska i Jakub Jędrzejak zajęła I miejsce!

Gratulacje dla Hani i Jakuba oraz dla pani Ewy Orzechowskiej, która przygotowała uczniów.

Mistrz Łamigłówki - zadanie finałowe!

UWAGA!

Rozwiązane zadania oddajemy  nauczycielowi matematyki na podpisanej kartce (imię, nazwisko, klasa) do piątku 31 marca do godz. 10.25

Dzisiaj jest: 17 Lipiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy

lipiec 2019